ΚΟΖΑΝΗ 2004- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 0-1

Με νίκη ολοκλήρωσε την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ κατηγορίας ΕΠΣ Κοζάνης η ομάδα μας, επικρατώντας της Κοζάνης 2004 με 0-1 στο γήπεδο της Νέας Νικόπολης. Ο Ατρόμητος μπήκε νωθρά στο γήπεδο και στο 5ο λεπτό δέχτηκε γκολ από λάθος της άμυνας το οποίο σωστά ακυρώθηκε από τον διαιτητή της αναμέτρησης καθώς ο παίκτης της αντίπαλης ομάδας σκόραρε με το χέρι. Στο δεύτερο ημίχρονο, η ομάδα μας ανέβασε στροφές και στο 57 με εξαιρετική ατομική ενέργεια του Μητσόπουλου άνοιξε το σκορ. Στην συνέχεια, είχε τον έλεγχο του αγώνα και δεν δυσκολεύτηκε να κρατήσει αυτό το σκορ και με αυτόν τον τρόπο σκαρφάλωσε στην 2η θέση της βαθμολογίας (αναμένοντας τον αγώνα Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας- Δόξα Βερμίου Πύργων). Πλούσιο φωτογραφικό υλικό μπορείτε να βρείτε στην σελίδα matiesstasport.blogspot.gr
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Mήτκας Θ., Παναγιώτου, Εμμανουήλ, Χαριτωνίδης, Μπαμπαλίκης, Σπυρλές, Φυραρίδης, Ξανθόπουλος (46′ Ρέλκας), Σίσκος (73′ Στράτης), Μουρούζης (46′ Μητσόπουλος), Αργυρόπουλος (89′ Τσερπές)